PROGRAMÁTOR PLC

Řídicí systémy pro technologické procesy kdekoliv na světě

Náš zkušený tým PLC programátorů se orientuje na vývoj řídicích systémů pro jednotlivé stroje a výrobní linky v technologických procesech v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

Náplň práce

  • Vývoj a tvorba software pro programovatelné řídicí automaty předních výrobců PLC: Siemens, Rockwell, Schneider …
  • Tvorba vizualizací řízených procesů na operátorských panelech a na SCADA systémech
  • Spolupráce s projektanty elektro při přípravě projektu
  • Jednání se zákazníkem při práci na projektech
  • Uvádění software do provozu na stavbách v tuzemsku i v zahraničí
  • Proškolení obsluhy a údržby

Co požadujeme:

  • Absolvent/student VŠ technického směru, nejlépe obor elektro
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikační úrovni
  • Řidičský průkaz tř. B  (není podmínkou nástupu, ale v průběhu nutné doplnit)
  • Schopnost a ochota pracovat v týmu i individuálně při řešení zakázek
  • Ochota cestovat v tuzemsku i do zahraničí

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy (Německo)
  • Zkušený tým spolupracovníků
  • Samostatná práce s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost ubytování v Praze
  • Školení v tuzemsku, resp. v zahraničí, podle potřeby
  • Jazykové individuální kurzy přímo ve firmě
  • Nadprůměrné platové ohodnocení, bonusy v závislosti na výkonu
  • Místo výkonu práce: Praha
  • 6 týdnů dovolené na zotavenou
  • Stravenky v hodnotě 115 Kč
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou (po uplynutí zkušební doby)
  • Kariérní růst v rozvíjející se firmě

Blumenbecker Prag s.r.o.
Počernická 96
10800 Praha 10
T:  +420 225 511 152
Poslat e-mail
Kontaktní formulář

Vaše kariéra s Blumenbeckerem

Blumenbecker patří mezi přední průmyslové společnosti, které působí na náročných trzích celého světa. Obohaťte svou kariéru o atraktivní spolupráci na projektech z oblasti automatizační techniky, strojírenství, průmyslových a obchodních technologií a služeb. Ceníme si každé výrazné osobnosti, která může být přínosem pro náš tým a my zase přínosem pro ni.

Dotkněte se zítřka již dnes. Blumenbecker působí v odvětví, které patří mezi ta nejrychleji rostoucí. Automatizace patří k atraktivním oborům, které dávají dostatek prostoru pro realizaci všem profesionálům, pro které je práce pro zítřek tou nejzajímavější metou!