Staňte se součástí týmu Blumenbecker Prag s.r.o.

Staňte se součástí Blumenbecker Prag s.r.o. - přední firmy s mezinárodním zázemím v oborech Průmyslová automatizace, Robotika a Elektrické pohony. V našem týmu, který neustále dynamicky roste, najde velmi dobré uplatnění každý, kdo je nejen silný jako jedinec, ale také jako dobrý týmový hráč. Uchazečům nabízíme pěkné a nově vybavené pracovní prostředí, které samo o sobě navozuje příjemný pocit z práce. Podporuje individuální nasazení každého člena týmu a následně dokáže dostatečně zhodnotit profesní potenciál všech našich zaměstnanců. Vítáme iniciativu a samostatnost. Spolu s chutí rozvíjet se považujeme tyto faktory za hlavní hnací sílu, která posouvá Blumenbecker Prag kupředu.


Blumenbecker Prag s.r.o.
Počernická 96 
10800 Praha 10
T:  +420 225 511 152
Poslat e-mail
Kontaktní formulář 

Vaše kariéra s Blumenbeckerem

Blumenbecker patří mezi přední průmyslové společnosti, které působí na náročných trzích celého světa. Obohaťte svou kariéru o atraktivní spolupráci na projektech z oblasti automatizační techniky, strojírenství, průmyslových a obchodních technologií a služeb. Ceníme si každé výrazné osobnosti, která může být přínosem pro náš tým a my zase přínosem pro ni.

Dotkněte se zítřka již dnes. Blumenbecker působí v odvětví, které patří mezi ta nejrychleji rostoucí. Automatizace patří k atraktivním oborům, které dávají dostatek prostoru pro realizaci všem profesionálům, pro které je práce pro zítřek tou nejzajímavější metou!