Vaše kariéra s firmou Blumenbecker Prag

Blumenbecker Prag nabízí příležitost každému profesionálovi z oboru!

Cílíme na ty, kteří hledají prostředí dostatečně svobodné pro osobní rozvoj a seberealizaci. Vítáme každého profesionála, který dokáže rozšířit náš pracovní tým a obohatit jeho know-how. Blumenbecker Prag patří mezi společnosti, které si zakládají na své absolutní orientaci na zákazníka a služby v té největší kvalitě. Tyto hodnoty by měl přejímat každý ze členů našeho týmu. Vážíme si především odvahy a chuti řešit problémy a posouvat možnosti průmyslové automatizace a robotiky v souladu se současnými technickými trendy na zcela novou úroveň.

Neváhejte se na nás obrátit a sjednat si osobní schůzku. Společně zjistíme, zda se naše motivace, vize a cíle překrývají natolik, že bude příjemné pustit se společně do proměn světa automatizace a robotiky.


Blumenbecker Prag s.r.o.
Počernická 96 
10800 Praha 10
T:  +420 225 511 152
Poslat e-mail
Kontaktní formulář 

Vaše kariéra s Blumenbeckerem

Blumenbecker patří mezi přední průmyslové společnosti, které působí na náročných trzích celého světa. Obohaťte svou kariéru o atraktivní spolupráci na projektech z oblasti automatizační techniky, strojírenství, průmyslových a obchodních technologií a služeb. Ceníme si každé výrazné osobnosti, která může být přínosem pro náš tým a my zase přínosem pro ni.

Dotkněte se zítřka již dnes. Blumenbecker působí v odvětví, které patří mezi ta nejrychleji rostoucí. Automatizace patří k atraktivním oborům, které dávají dostatek prostoru pro realizaci všem profesionálům, pro které je práce pro zítřek tou nejzajímavější metou!